
Doliu în justiția argeșeană. Judecătorul Cellia Beck de la Tribunalul Argeș a murit la 47 de ani, răpus de o boală nemiloasă. Magistratul lucra la Secția Civilă, iar colegii și toți cei care au cunoscut-o spun că a fost un profesionist desăvârșit, care s-a dedicat meseriei până în ultimele momente ale vieții.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
