ULTIMĂ
ORĂ

Acum! Autoturism intrat în cap de pod! Mai multe victime!

Mai multe persoane au fost rănite în urma unui accident rutier petrecut în urmă cu puțin timp în comuna Budeasa, unde un autoturism a intrat cu viteză într-un cap de pod. Din primele informații, se pare că șoferul ar fi piuerdut controlul volanului, a ieșit de pe carosabil și a lovit violent un cap de pod.

În urma impactului, șoferul și pasagerii prezintă mai multe leziuni. Acestea vor fi preluate de un echipaj SMURD de Terapie Intensivă Mobilă și un echipaj SMURD B2 pentru a le acorda primele îngrijri medicale. Pompierii intervin pentru asigurarea măsurilor de prevenire și stingere a incendiilor, iar oamenii legii pentru demararea cercetărilor în urma cărora vor fi stabilite cauzele exacte ale accidentului.

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.