
O persoană se zbate între viață și moarte după ce s-a electrocutat în urmă cu puțin timp în timp ce lucra în curtea unei firme de la intrarea pe autostrada Pitești – București. Din primele informații, se pare că autoritățile au fost alertate după ce bărbatul a căzut secerat la pământ după ce a atins un cablu de întaltă tensiune.
La fața locului s-au deplasat două echipaje SMURD, unul de prim ajutor calificat și unul de Terapir Intensivă Mobilă. Medicii efectuează în aceste momente manevre de resuscitare, bărbatul fiind în stop cardiac.
Știre în curs de actualizare!
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
