Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook sau pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului

Social democrații argeșeni își aleg în aceste momente conducerea pentru următorii doi ani! Aproximativ 600 de delegați ai organizațiilor locale și municipale vor da girul echipei care va coordona pregătirile pentru seria de alegeri de anul viitor.
CITEȘTE ȘI: FC ARGEȘ – RECONSTRUCȚIE DIN TEMELII! VINTILĂ: „VREAU SĂ VĂD ATITUDINE DIN PARTEA JUCĂTORILOR!”
Vă reamintim faptul că Ion Mînzînă candidează pentru un nou mandat de președinte al PSD Argeș, alături de Ion Georgescu, primvicepreședinte, Cristian Gentea, primvicepreședinte și deputatul Simona Bucura Oprescu, secretar general.
La conferința de alegeri participă și Marcel Ciolacu, președinte PSD, deputați și senatori argeșeni, primari, consilieri județeni și consilieri locali.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook sau pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp