ULTIMĂ
ORĂ

Cosmin Petrescu: „Fiecare generație aduce cu sine o perspectivă nouă și o energie proaspătă!”

Fiecare generație aduce cu sine o perspectivă nouă și o energie proaspătă. Tinerii au mereu puterea de a schimba direcția și de a aduce inovație. Astăzi, TNL Curtea de Argeș și-a ales conducerea după ce Alexandru Birsan a trecut într-o altă etapă alături de echipa liberală de la Curtea de Argeș predând ștafeta colegului său, Andrei Sorescu.
 Mulțumesc Alex ca ai înțeles valorile liberale și acum 2 ani ai preluat o misiune, deloc ușoară, reformând echipa TNL CdA. Nu ai avut o misiune simplă, dar ai reușit alături de colegii tăi să aduci un suflu nou organizatiei, iar ție Andrei mult succes,alături de colegi. 2024 este un an provocator, dar cu siguranță veți reuși.
Andrei Sorescu este noul noul Președinte al TNL Curtea de Argeș. Probabil ca mulți îl cunoașteți deja pe Andrei. Este absolvent al Facultății de Drept, ambițios, perseverent și implicat.
Succes în misiunea voastră și să rămâneți dedicați visului vostru de a face diferența în societatea noastră.
Mulțumim Alina Gorghiu, Radu Perianu, Mara Mareş, cǎ ați fost și astǎzi alǎturi de noi.

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.