prima-proinstal
Obiectiv de Argeș

„Mi-a bătut la ușă, era complet dezbrăcat!” Dezvăluiri INCENDIARE despre Adrian Mutu

Dincolo de seriozitatea pe care o arată de când este în conducerea lui Dinamo, Adrian Mutu este o persoană mereu pusă pe glume.

Episoadele în care Adrian Mutu a ținut mereu atmsofera pozitivă în vestiarul Naționalei sunt multe. În plus, Mutu le-a făcut diferite farse și colegilor săi, iar unul dintre cei aceștia este Ciprian Marica.

Fostul fotbalist a povestit o întâmplare amuzantă cu Mutu pentru Gazeta Sporturilor.

„Adi e un tip aparte, un baiat OK daca-l accepti asa cum e. Cand am venit prima data la nationala, eram in cantonament la Izvorani. Aveam 18 ani. Intr-o noapte, pe la ora 1, ma pomenescu cu ‘bum, bum, bum’ in usa. Era Mutu. M-am trezit chiaun si l-am vazut complet dezbracat. Avea chef de farse. „Ce faci, ma, dormi? – m-a intrebat. I-am zis ca da, apoi m-a intrebat: „Ba, tu asa vrei sa ajungi fotbalist?” „Bai, Adi, abia am venit la lot, sunt nou”. Mi-a raspuns: „Bine, ma, hai macar sa visezi frumos!” Si a plecat”, a spus Ciprian Marica.

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.
Powered by VA Labs