Termo Calor Confort anunță! Restanțe mari, de peste 2 milioane de lei, la plata facturilor, în pragul iernii!

49

Piteștenii așteaptă, în mod firesc, livrarea agentului termic în condiții adecvate, în timpul iernii, iar S.C. Termo Calor Confort S.A. va face tot ceea ce este necesar pentru asigurarea confortului termic necesar fiecăruia.

În același timp, activitatea furnizorului de energie termică este mult îngreunată de existența debitelor restante ale asociațiilor de proprietari, iar această nedorită realitate poate periclita furnizarea agentului termic și consecințe juridice pentru rău-platnici.

TERMO CALOR CONFORT S.A. înștiințează că, în momentul de față, sunt în derulare dosare de executare silită pentru recuperarea creanțelor generate de  neefectuarea plăților datorate de asociațiile mai jos precizate.

În concluzie, în vederea derulării în bune condiții a relaţiilor contractuale existente, TERMO CALOR CONFORT S.A. solicită utilizatorilor/consumatorilor să întreprindă de urgenţă toate demersurile necesare în vederea efectuării plății integrale a sumelor datorate!

 

SITUAȚIA PRIMELOR 50 DE ASOCIAȚII CARE ÎNREGISTREAZĂ DEBITE
LA PLATA FACTURILOR DE ENERGIE TERMICĂ
nr. crt.NUMESUMA
1AS.PR.ANA MARIA241618,67
2AS.LOC. NR. 58184097,20
3AS.PR.732 SPERANTA135650,51
4AS.PR.EXPO PARC112208,13
5AS.PR.EXERCITIU BL.P2491676,56
6AS.PR.203 BALCESCU80763,57
7AS.PR.TRAIAN BLOC 2 GARSONIERE78544,81
8AS..PR. DARIA72994,34
9AS.PR.GAVANA 30571756,55
10AS.PR.NR.37570633,86
11AS.PR.TRANDAFIRUL68208,09
12AS.PR.55A TRIVALE64184,15
13AS.PR.J9 ARGES 200060166,54
14AS.PR.MINULESCU B 1257502,20
15AS.LOC. NR.36256220,92
16AS.PR.ALFA55054,44
17AS.PR.POIENITA51873,83
18AS.PR.201 NICOLAE BALCESCU46909,90
19AS.PR.SUD 242444,64
20AS.PR.HENRI COANDA PITESTI40293,00
21AS.PR.PALTINULUI39858,25
22AS.PR.PAPUCESTI 66137077,12
23AS.PR.GARLEI P4A+P7A36540,16
24AS.PR.ANDA34351,15
25AS.PR.PETROLISTII31294,87
26AS.PR.OLIMP26165,63
27AS.PR.FAUR25921,23
28AS.PR.ALPROM25354,32
29AS. PR.  T. VLADIMIRESCU 47021605,87
30AS.PR.BRIO20334,99
31AS.PR.GRANITUL 200319744,08
32AS.PR.30817018,94
33AS. PR.  NR.506 T.VLADIMIRESCU16897,46
34AS.PR.ROSETTI16447,89
35AS.PR.EXERCITIU D2816118,81
36AS.PR.MUNTENIA 46315984,04
37AS.PR.BALCESCU 67314154,04
38AS.PR.31 NORD13763,27
39AS.PR.FLOARE DE COLT13503,98
40AS.PR.677 DIMITRIE GUSTI13435,97
41AS.PR.VOINICILOR13347,80
42AS.PR.NORD 35313106,59
43AS.PR.BRADULUI13094,51
44AS.PR. LILIACUL12483,43
45AS. PR. DUDUL CU TEI12472,98
46AS.PR.NR.221 PITESTI11896,04
47AS.PR.FORTUNA 311497,75
48AS.PR.BLOC P1011482,26
49AS.PR.PIF10406,37
50AS.PR.INDEPENDENTEI 15910067,54
 TOTAL2258229,25