
Urgență în tot Argeșul! Este dispărut din decembrie!
Polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Rucăr au fost sesizați, în această după-amiază, cu privire la dispariția unui bărbat de 45 de ani, domiciliat în Rucăr.
Citește și: Spectaculos! Sute de angajați și utilaje pe șantierul autostrăzii! Va fi gata în curând!
Conform informațiilor primite de la o rudă, acesta ar fi plecat voluntar la sfârșitul lunii decembrie 2024 de la o stână din apropierea municipiului Brașov. Ultima sa apariție confirmată a fost pe 28 decembrie, în același municipiu.
Pentru depistarea bărbatului, polițiștii din Rucăr și cei ai Poliției Municipiului Câmpulung desfășoară ample căutări, colaborând cu alte structuri de ordine publică și verificând posibilele trasee de deplasare.
Semnalmente:
Persoanele care dețin informații despre bărbatul dispărut sunt rugate să apeleze Serviciul Unic de Urgență 112 sau să contacteze Poliția Municipiului Câmpulung la numărul de telefon 0248 512 100.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
