
Pacienții se vor putea prezenta la cabinete începând de marți, 6 iunie, când va fi reluat programul de lucru obișnuit, în baza programărilor prealabile. Medicii recomandă să fim ponderați în privința consumului alimentar și de băuturi alcoolice.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook sau pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
