![Impactul sistemului de garanție returnare! Reciclarea - un „sport" stradal? 2 pet ghena](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/pet-ghena-150x150.webp)
Pompierii au fost solicitați să intervină în comuna Bradu, strada Cetului, pentru că un autoturism s-a răsturnat. La eveniment s-a intervenit cu o autospecială de intervenție, alături de un echipaj SAJ.
CITEȘTE ȘI: ANUNȚUL A FOST FĂCUT! ȘOFERII CARE NU RESPECTĂ ACEST LUCRU RĂMÂN FĂRĂ PERMIS!
Iată ce a transmis, către redacția noastră, ISU Argeș: „Sesizare vehicul răsturnat în comuna Bradu, strada Cetului.
Intervin pompierii de la Detașamentul Bradu cu o autospecială de intervenție, alături de un echipaj SAJ. În urma evenimentului a rezultat o victimă, evaluată de către echipajul SAJ.”
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp