Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
![La un pas de tragedie! Rănit grav în timp ce tăia scânduri cu flexul! 1 la un pas de tragedie](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/la-un-pas-de-tragedie-150x150.webp)
Traficul rutier este blocat în aceste momente pe strada Ion Câmpineanu din Pitești din cauza unui accident rutier. Din primele informații, se pare că un șofer nu ar fi acordat prioritate și a lovit un alt autoturism care circula regulamentar. Momentan, nu se cunoaște dacă sunt victime în urma evenimentului rutier.
La fața locului intervin pompierii pentru asigurarea măsurilor de prevenire și stingere a incendiilor. De asemenea, oamenii legii se deplasează pentru demararea cercetărilor în urma cărora vor fi stabilite cauzele exacte ale accidentului.
„Accident rutier produs în municipiul Pitești, strada Ion Câmpineanu, în care sunt implicate două autoturisme. Intervin pompierii de la Detașamentul Pitești cu o autospecială de intervenție și o ambulanță SAJ” potrivit ISU Argeș.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp