![Aventură nocturnă, sfârșită tragic! Trei minori au ajuns la spital după ce au furat mașina părinților! 1 o ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/o-ars-150x150.webp)
Acum! Accident grav pe Calea București! Victimă preluată de Salvare!
Un grav accident de circulație s-a petrecut în urmă cu puțin timp pe strada Calea București. Din primele informații, în urma accidentului a rezultat cel puțin o victimă căreia i se acordă asistență medicală chiar acum.
„Accident rutier în care sunt implicate două autoturisme, produs în municipiul Pitești, strada Calea București. Intervin pompierii de la Detașamentul Pitești cu o autospecială de intervenție, pentru asigurarea măsurilor specifice. La fața locului este prezent și un echipaj SAJ, care a preluat o victimă.”, precizează ISU Argeș.
Foto: Ilustrativ!
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp