Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook sau pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului
![Ministrul Justiției – mesaj tranșant după scandalurile directorului CCS Pitești și al „antrenorului de genii”. „Trebuie pedepsiți!” 1 Alina Gorghiu 1 1](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/Alina-Gorghiu-1-1-150x150.jpg)
Traficul rutier blocat în aceste momente în municipiul Pitești, la Podul Viilor, din cauza unui accident rutier. Din primele informații, trei autoturisme au intrat în coliziune, iar în urma apelului la 112, la fața locului se deplasează un echipaj SMURD pentru acordarea primelor îngrijri medicale în caz de nevoie.
La fața locului au intervenit pompierii pentru asigurarea măsurilor de prevenire și stingere a incendiilor. De asemenea, oamenii legii s-au deplasat pentru demararea cercetărilor în urma cărora vor fi stabilite cauzele exacte ale accidentului.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook sau pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp