![În stare critică, după ce a fost lovit de mașina poliției! S-a întâmplat pe trecerea de pietoni! 1 intervine SMURD](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/intervine-SMURD-150x150.webp)
Un incendiu puternic a izbucnit în urmă cu puțin timp la un depozit din municipiul Curtea de Argeș. Din primele informații, flăcările au cuprins mai multe încăperi, iar în aceste momente pompierii se deplsează la fața locului cu două autospeciale pentru stingerea incendiilor, o autospecială de intervenție și salvare de la înălțime.
„Sesizare de incendiu la un depozit de materiale reciclate din carton în municipiul Curtea de Argeș. Nu au fost anunțate victime. Intervin pompierii de la Detașamentul Curtea de Argeș cu două autospeciale pentru stingerea incendiilor, o autospecială de intervenție și salvare de la înălțime” potrivit ISU Argeș.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp