![În stare critică, după ce a fost lovit de mașina poliției! S-a întâmplat pe trecerea de pietoni! 1 intervine SMURD](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/intervine-SMURD-150x150.webp)
În aceste momente pompierii intervin la un accident rutier, produs între două autoturisme, în localitatea Țițești.
CITEȘTE ȘI: ÎNCĂ 75 KILOMETRI DE DRUM EXPRES ÎN ROMÂNIA! VA FACE LEGĂTURA CU DOUĂ AUTOSTRĂZI!
„Accident rutier în care au fost implicate două autoturisme în localitatea Țițești.Intervin pompierii de la Detașamentul Mioveni pentru asigurarea măsurilor specifice de prevenire ale incendiilor pentru și pentru a acorda primul ajutor calificat unei persoane. Victimă a fost o femeie în vârstă de 72 de ani, pasager, care acuza dureri toracice și a fost transportată la spital de către echipajul SMURD.”, este informarea ISU Argeș.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp