![Ultima oră! Când va fi gata noul corp al SJU Pitești? 1 SJU PITESTI 7 1024x768 1](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/SJU-PITESTI-7-1024x768-1-150x150.webp)
Un grav accident de circulație a pus pe jar echipajele de pompieri care au plecat către orașul Ștefănești, unde, din primele informaii, un conducător auto ar fi pierdut controlul mașinii și a intrat într-un cap de pod. La fața locului se deplasează și polițiștii, pentru a stabili cu exactitate cauzele producerii accidentului.
CITEȘTE ȘI: AMENZI DRASTICE PENTRU ȘOFERII CARE FAC ACEST LUCRU! CODUL RUTIER SCHIMBAT DIN TEMELII!
„Accident rutier produs în orașul Stefanesti, DN 7, unde, din primele informații, un autoturism ar fi lovit un cap de pod. Intervin pompierii pentru asigurarea măsurilor specifice. În urma evenimentului nu au rezultat victime.”, potrivit IS Argeș.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp