Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
![Aventură nocturnă, sfârșită tragic! Trei minori au ajuns la spital după ce au furat mașina părinților! 1 o ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/o-ars-150x150.webp)
Un incendiu puternic a izbucnit în urmă cu puțin timp într-o gospodărie din localitatea argeșeană Cetățeni. Din primele informații, se pare că autoritățile au fost alertate de către proprietari, la scurt timp după ce o construcție a fost cuprinsă de flăcări. La fața locului intervin pompierii cu o autospecială cu apă și spumă, dar și cu un echipaj SMURD pentru acordarea primelor îngrijri medicale în caz de nevoie.
CITEȘTE ȘI: ARGEȘ MALL! TOATE MAGAZINELE ȘI RESTAURANTELE AICI! LISTA COMPLETĂ!
„Sesizare incendiu izbucnit într-o gospodărie din comuna Cetățeni, satul Cetățeni Deal. Intervin pompierii de la Detașamentul Câmpulung cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și un echipaj SMURD de prim ajutor calificat” potrivit ISU Argeș.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp