![Aventură nocturnă, sfârșită tragic! Trei minori au ajuns la spital după ce au furat mașina părinților! 1 o ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/o-ars-150x150.webp)
Traficul rutier se desfășoară cu greutate în aceste momente pe varianta care face legătura între intrarea pe autostrada Pitești – București și comuna Albota din cauza unui accident rutier. Din primele informații, se pare că un șofer nu ar fi acordat prioritate și a lovit un motociclist. În urma impactului, bărbatul aflat pe motocicletă a suferit mai multe leziuni și a fost preluat de un echipaj SMURD care îi acordă în aceste momente primele îngrijri medicale.
CITEȘTE ȘI: REZULTATE LA CJ ARGEȘ! CINE VA CONDUCE JUDEȚUL ÎN URMĂTORII 4 ANI?
La fața locului intervin pompierii pentru asigurarea măsurilor de prevenire și stingere a incendiilor. De asemenea, oamenii legii se deplasează pentru demararea cercetărilor în urma cărora vor fi stabilite cauzele exacte ale accidentului.
„Accident rutier produs pe DN 65B, în care sunt implicate un autoturism și o motocicletă. Acționează pompierii cu o autospecială de intervenție și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat” potrivit ISU Argeș.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp