Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Traficul rutier este blocat în aceste momente pe Podul Viilor după ce o mașină de armată s-a blocat pe banda 1 a sensului de mers către Ștefănești. Din primele informații, se pare că autospeciala s-a defectat în mijlocul drumului, iar în scurt timp s-au format cozi kilometrice.
CITEȘTE ȘI: DOUĂ LOCUINȚE DISTRUSE DE FLĂCĂRI! INCENDIU DEVASTATOR ÎN ARGEȘ!
Mai exact, șoferii sunt bară la bară, atât pe pod, cât și în sensul giratoriu de lângă Ramada. Momentan, nu se cunoaște cât va dura până la deblocarea traficului, participanții la trafic fiind sfătuiți să folosească rute alternative.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp