![EXCLUSIV! E oficial! Avem manager nou la Spitalul Județean din Pitești! A sosit numirea! 2 dumbrava sju22222](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/dumbrava-sju22222-150x150.webp)
ISU Argeș informează că în aceste clipe s-a produs un accident rutier între trei autoturisme în localitatea Stâlpeni, în urma căruia două persoane ar avea nevoie de îngrijiri medicale.
CITEȘTE ȘI: VIDEO DE LA LOCUL GROAZEI! ACCIDENT MORTAL! IMAGINI DE COȘMAR DE LA LOCUL ACCIDENTULUI!
Iată mesajul primit de la reprezentanții ISU Argeș: „Accident rutier produs între trei autoturisme în localitatea Stâlpeni, DN73 ,fără persoane încarcerate. Intervin pompierii pentru asigurarea măsurilor specifice de prevenire a incendiilor, precum și pentru acordarea primului ajutor calificat la două persoane. Cele două victime sunt de sex feminin. O victimă în vârstă de 36 de ani acuza dureri în zona toracelui, iar cealaltă, în vârstă de 8 ani, prezenta un traumatism în zona feței. Cele două paciente au fost preluate de un echipaj al SAJ și sunt transportate la spital.”
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp