![Umbrărescu bate record după record! S-a întâmplat pe șantierul autostrăzii! 10 umb santier](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/umb-santier-150x150.jpg)
Ambasadorul Turciei în România- la meciul internațional de volei masculin la Sala Sporturilor Mioveni!
Excelența Sa Domnul Özgür Kıvanç Altan, Ambasadorul Turciei în România, a participat miercuri seară, la meciul internațional de volei masculin, susținut de echipa Fenerbahce Istanbul la Sala Sporturilor Mioveni. Campioana Turciei a jucat meciul tur, contra echipei ucrainene Prometey Dnipro, în cadrul calificărilor la CEV Volleyball Cup 2024.
CITEȘTE ȘI: ELEV DE 14 ANI, MORT DUPĂ CE A CĂZUT DE LA ETAJUL 4 AL LICEULUI MILITAR! SCENE CUMPLITE!
Din tribunele Sălii Sporturilor Mioveni, alături de membrii și reprezentanții comunității turce din Argeș, Excelența Sa Domnul Ambasador Özgür Kıvanç Altan și-a susținut favoriții pe parcursul celor patru seturi, la finalul cărora echipa din Ucraina a reușit să se impună cu scorul de 3-1.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp