ULTIMĂ
ORĂ

Argeș. Trei mașini distruse în accident! Impact violent!

Trei mașini au fost distruse într-un accident petrecut în urmă cu puțin timp în localitatea Dârmănești. Din primele informații, trei autoturisme au intrat în coliziune, iar în urma impactului unul dintre acestea a fost proiectat într-un stâlp și un gard al unei gospodării. Din fericire, în urma evenimentului, nimeni nu a fost rănit.

La fața locului au intervenit pompierii pentru asigurarea măsurilor de prevenire și stingere a incendiilor. De asemenea, oamenii legii s-au deplasat pentru demararea cercetărilor în urma cărora vor fi stabilite cauzele exacte ale accidentului.

„Pompierii de la Detașamentul Mioveni intervin pentru a asigura măsurile specifice de prevenire ale incendiilor în cazul unui accident rutier produs în localitatea Dârmănești. În incident au fost implicate trei autoturisme, iar unul dintre acestea a părăsit partea carosabilă și a lovit un stâlp și un gard din beton. Nu au fost identificate victime” potrivit ISU Argeș.

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.