![Meta șterge peste 70.000 de conturi de Instagram și Facebook! Cine este vizat? 5 META](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/META-150x150.jpeg)
Indexul contorului poate fi transmis în intervalul 20 – 25 al fiecărei luni!
La nivelul orașului Mioveni, citirea contorului de apă se face la distanță în cazul utilizatorilor ce dețin apometre cu modul electronic, sau prin intermediul delegaților noștri acolo unde există tipul vechi de apometru.
Pentru localitățile limitrofe în care suntem Operatorul serviciului apă-canal, indexul contorului este citit prin intermediul colegilor din teren, la fiecare 3 luni, î ă ă . î
– ă , prin următoarele mijloace:
![Când se transmite indexul! SEdC Mioveni anunță! 1 ❗️](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/2757-1.png)
– telefonic
(tarif normal), la tel: 0348/445 885, interior 2 (Birou Facturare)
![Când se transmite indexul! SEdC Mioveni anunță! 4](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/1f4f2.png)
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp