![Incredibil! Bătrână agresată în plină stradă de două măicuțe! Una dintre agresoare a sărit la bătaie cu un polițist! 1 oie 17155828ePQaRTuq](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/oie_17155828ePQaRTuq-150x150.webp)
Containerele îngropate sunt disponibile spre utilizare, de astăzi, într-un mare cartier din Pitești! Începând de astăzi, 2 mai 2023, containerele îngropate din cartierul Prundu pot fi utilizate pentru depozitarea deșeurilor menajere, urmând ca, în curând, să fie date spre utilizare și cele din cartierele Craiovei și Războieni.
CITEȘTE ȘI: CINE SUNT ELEVII DIN ARGEȘ CARE S-AU CALIFICAT ÎN LOTUL OLIMPIC INTERNAȚIONAL! LISTA COMPLETĂ!
Pentru desfășurarea activității de colectare a deșeurilor din containerele îngropate, în condiții optime, societatea Salubrizare 2000 S.A. solicită utilizatorilor serviciului de salubrizare să nu blocheze punctele de colectare prin parcarea sau staționarea autoturismelor în fața acestora și să asigure accesul utilajului la containere.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook sau pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp