![Aventură nocturnă, sfârșită tragic! Trei minori au ajuns la spital după ce au furat mașina părinților! 1 o ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/o-ars-150x150.webp)
Al doilea meci din Cupa României se anunță a fi un nou eșec după ce Marius Croitoru se bazează, în mare, pe același prim 11 pe care îl alegea și fostul tehnician, Andrei Prepeliță. Deși s-a anunțat că vor avea loc schimbări majore în legătură cu jucătorii care vor intra pe teren, astăzi, îi vom vedea în meciul cu Chindia Târgoviște pe aceeași Dobrosavlevici, Cestor, Vianna sau Calcan.
Astfel, în poartă va rămâne Cătălin Straton, ca și în majoritatea meciurilor din turul și începutul returului al acestui sezon. De asemenea, Garita rămâne vârful de lance, iar din câte se pare Croitoru își pune bazele pentru ca atacantul camerunez să marcheze din nou.
Iată pe cine va miza în prima fază Croitoru în meciul de astăzi: 1. C. Straton – 2. Tofan, 17. Dobrosavlevici, 92. Cestor, 16. Vianna – 7. Rainov l 11. Ișfan, 6. Nijke, 10. Calcan, 24. Bertrand – 14. Garita
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp