Rămasă fără cei doi portari Dănălache şi Octavian Popescu, echipa lui Flavius Stoican l-a legitimat pe Silviu Ciucă, venit de la Dinamo II. De asemenea, în aceste zile a semnat un contract pe un an şi atacantul Dragoş Dragalina, care în tur a evoluat la SC Severin. De două zile se află la CS Mioveni atacantul francez S. Mendy. În vârstă de 22 de ani, jucătorul de culoare aflat în probe a mai evoluat în eşaloanele inferioare din Norvegia şi Turcia.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp