![Șocant! Bătrâni terorizați de propriul fiu! Ce a pățit bărbatul? 1 batran](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/batran-150x150.jpg)
Sâmbătă dimineaţa, pe stadionul din Mioveni a fost organizat un meci-trial cu jucătorii susceptibili de a face parte din lot pentru sezonul 2012 – 2013. Noul antrenor principal de la CS Mioveni, Mihăiţă Ianovschi şi colaboratorii lui au urmărit evoluţia fiecărui jucător în parte, însă n-au luat decizii definitive, urmând să facă acest lucru în zilele următoare. Mâine, lotul de jucători de la CS Mioveni va face vizita medicală la Centrul de Medicină Sportivă de la Craiova.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp