![Aventură nocturnă, sfârșită tragic! Trei minori au ajuns la spital după ce au furat mașina părinților! 1 o ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/o-ars-150x150.webp)
Medicul Tuțescu Adriana trece în această perioadă printr-o cumplită suferință, cunoscutul diabetolog pierzându-și soțul. Colegii de la SJU Pitești au postat un mesaj prin care își arată compasiunea față de durerea pe care o trăiește doctorița Tuțescu.
CITEȘTE ȘI: TRAGEDIE DE NEDESCRIS ÎN PITEȘTI! TÂNĂRĂ MOARTĂ ÎN STRADĂ! A LĂSAT PE DRUMURI O FETIȚĂ DE 3 ANI!
Iată ce au transmis aceștia:
„Pierderea unei persoane dragi este, fără îndoială, una dintre cele mai triste și emoționante încercări ale vieții! Colegii din cadrul Spitalului Județean de Urgență Pitești îi sunt alături doamnei doctor Tuțescu Adriana Carmen, în aceste clipe de adâncă tristețe, pricinuite de pierderea soțului. Deși este foarte greu să ne găsim cuvintele, pentru că nimic nu-i mai poate mângâia sufletul, odată cu pierderea fiinţei iubite, sperăm ca doamna doctor să-și găsească forța și motivația de a merge înainte! Sincere condoleanţe familiei îndoliate!”
Dumnezeu să îl odihnească în pace!
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp