![Acum! Tânăr găsit mort pe câmp! A fost împușcat! 1 impuscat camp criminalistica](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/impuscat-camp-criminalistica-150x150.webp)
Mijlocaşul argentinian Elis Bazzi a jucat la F.C. Argeş în returul campionatului trecut, conform contractului pe care l-a avut. În iarnă, Bazzi a revenit la F.C. Argeş de la Universitatea Cluj şi a semnat un contract valabil numai pentru trei luni. Şi chiar dacă F.C. Argeş mai avea mare nevoie de serviciile lui, argentinianul a plecat acasă în Argentina şi va evolua la o echipă din ţara natală. Asta după mai bine de 10 ani petrecuţi în România la F.C. Naţional, F.C. Argeş şi Universitatea Cluj.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp