![Se întâmplă minuni pe șantierul acestei autostrăzi! Progres nemaivăzut în România! 1 autostrada](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/autostrada-150x150.jpeg)
Este incredibil ce se întâmplă în Pitești! Cinci zile de surprize în Parcul Ștrand!
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitești informează că, în perioada 01.05 – 06.05.2024, vizitatorii Parcului Ștrand se pot bucura din plin de serviciile de agrement oferite: închiriere bărcuțe, hidrobiciclete și plimbări cu trenulețul.
CITEȘTE ȘI: SPECTACULOS CE SE ÎNTÂMPLĂ PE AUTOSTRADA A1 PITEȘTI-SIBIU! ESTE INCREDIBIL PENTRU ȘOFERI! VIDEO!
Programul de funcționare va fi următorul:
- 01 mai – 06 mai, intervalul orar 10:00 – 20:00;
- Duminică, 05 mai, intervalul orar 12:00 – 20:00.
Tarifele sunt următoarele:
- Plimbare cu trenulețul – copii până în 14 ani: 5 lei/plimbare;
- Plimbare cu trenulețul – adulți: 10 lei/plimbare;
- Plimbare cu barca: 10 lei/30 minute;
- Închiriere hidrobicicletă: 15 lei/30 minute.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp