Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
![Mâine sărbătorim un mare sfânt! Ce nu trebuie să faci, dacă vrei să-ți fie bine? 1 Pantelimon](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/Pantelimon-150x150.webp)
Două femei au recurs la un gest șocant după ce s-au răsturnat cu mașina și au ieșit pline de sânge din autoturism! În imaginile suprinse, se poate vedea cum o șoferiță pierde controlul volanului și se răstoarnă cu atotursmul, iar la câteva momente, atât aceasta, cât și o pasageră ies din autoturismul avariat, iar după ce se ridică cu greu, una dintre femei și-a scos telefonul mobil pentru a face un selfie cu prietena ei, chiar dacă ambele erau rănite.
Nu a fost singurul selfie făcut de femeile rănite. După ce poliția a venit pentru a le ajuta să se îndepărteze de mașina răsturnată, cele două au putut fi observate făcându-și din nou o poză, în timp ce așteptau asistența medicală. Autoritățile continuă să investigheze cauza accidentului, potrivit postului mexican TV Azteca.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp