Holcim angajează operator stație lianți hidraulici

Holcim (Romania) SA, membră a Grupului LafargeHolcim din 2015, își propune să facă față provocărilor secolului 21 lansând tehnologii și inovații de vârf  în industria materialelor de construcții.

Suntem o companie dinamică și modernă, care și-a dovedit spiritul de inovație și profesionalism pe piața românească prin produse și servicii extrem de apreciate. Din echipa noastră fac parte oameni pregătiți în domenii foarte variate. Cu toții avem în comun perseverență, ambiția pentru performanță și pasiunea pentru lucrul bine făcut. În plus, ne asigurăm că angajații noștri să beneficieze de cele mai bune condiții de muncă, punând accent pe sănătatea și siguranța lor. Pășește cu încrederea într-o lume a oportunităților și vino alături de noi!

Departament: Expediție

Oraș: Pitești

Candidatul ideal:

  • Studii medii – profil tehnic.
  • Minim 2 an experienta în mediu tehnic industrial.
  • Cunoștințe de automatizări, mecanică, pneumatică.
  • Autorizare electrician.
  • Competențe de operare computer.
  • Limba engleza: nivel mediu.
  • Capacitate de analiza și de rezolvare a problemelor.
  • Foarte bune abilități de comunicare și relaționare.

 Responsabilități principale:

  • Supraveghează și operează echipamentele stației.
  • Urmărește stocurile de materii prime, întocmește comenzi și face înregistrarea acestora.
  • Face ajustări și reglaje la echipamentele din stație.

Ce oferim:

  • Pachet salarial motivant, premiu de performanță, pachet flexibil de beneficii.
  • Mediu de lucru în care sănătatea și siguranța ta sunt pe primul loc.

 Cei interesați sunt rugați să trimită un CV pe hr-rom@lafargeholcim.com  sau să sune la nr. de tel: 0743 269 346.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Comentariile sunt închise trackbacks dar pingback-urile sunt posibile.