Alexandru Ișfan a fost „urecheat” de Andrei Prepeliță după eșecul de duminică cu Farul Constanța! Antrenorul FC Argeș a declarat că mijlocașul nu se ridică la nivelul așteptărilor, deși la începutul sezonului a avut o serie de prestații mult mai bune. De asemenea, tehnicianul a mai spus că evoluția lui Ișfan îi ridică semne de întrebare.
CITEȘTE ȘI: PREPELIȚĂ AMENINȚĂ JUCĂTORII FC ARGEȘ: „NU MAI AM CE SĂ FAC!”
„L-am certat pe Ișfan, nu s-a ridicat la înălțimea evoluțiilor lui de la începutul campionatului și este un semn de întrebare. Un jucător ca el, care e în atenția tuturor echipelor și în atenția echipei naționale, nu trebuie să lase garda jos” a declarat Prepeliță.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp