30 aprilie, ziua când fostele glorii ale fotbalului românesc îşi dau întâlnire la Piteşti, pentru prima ediţie a trofeului „Nicolae Dobrin” old boys. Tragerea la sorţi a meciurilor celei mai inedite competiţii găzduite în acest an pe stadionul „Nicolae Dobrin” va avea loc mâine, 24 aprilie, la sediul AJF Argeş, cu începere de la ora 12.00. Imediat după stabilirea jocurilor din cadrul gelei care va pune faţă în faţă formaţii precum Steaua `86, Craiova Maxima, FC Argeş şi Juventus` 92 va fi urmată de o conferinţă de presă în cadrul căreia jurnaliştii vor putea pune întrebări lui Adrian Bumbescu, Nae Ungureanu, Viorel Moiceanu şi Valentin Nedelea.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp