![Atenție piteșteni! Polițiștii argeșeni au descins în Argeș Mall! 1 politie arges mall](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/politie-arges-mall-150x150.webp)
Un BMW arde ca o torță în aceste momente pe Dealul Negru, sensul de mers către Pitești. Din primele informații, se pare că mașina a luat foc în mers iar persoanele care se aflau în ea au reușit să se autoevacueze la timp.
Pompierii piteșteni au fost solicitați să intervină cu o autospecială cu apă de stingere a incendiilor. În aceste momente, traficul este îngreunat, circulându-se cu greutate.
Știre în curs de actualizare!
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp