![Se întâmplă minuni pe șantierul acestei autostrăzi! Progres nemaivăzut în România! 1 autostrada](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/autostrada-150x150.jpeg)
Abătut. Aşa a părut fotbalistul Mihai Răduţ pe toată durata partidei pe care echipa sa, Pandurii Tg. Jiu, a susţinut-o, duminică seara, contra campioanei CFR Cluj. Iubitul Ginei Pistol nu s-a bucurat nici măcar după ce a înscris în poarta clujenilor, din penalty, golul victoriei, iar motivul este lesne de înţeles. Mijlocaşul care a debutat în Liga I la FC Internaţional Curtea de Argeş a rămas pieton pentru trei luni, asta după ce radarul l-a filmat rulând cu 109 Km/ h, în localitatea Drăganu. Nu de alta, însă fotbalistul nu mai poate străbate aşa des distanţa dintre Tg. Jiu şi Bucureşti, pentru a se întâlni cu iubita sa.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp