![A tras spaima vieții sale! Jandarmii au intervenit de urgență! 1 jandarmi 2 1](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/jandarmi-2-1-150x150.jpeg)
Potrivit conducerii Primăriei Mioveni, în zilele de 23 și 24 ianuarie 2023, nu se desfășoară program de lucru cu publicul la niciunul dintre birourile și compartimentele administrative, întrucât aceste zile sunt declarate ca fiind libere.
EXCEPȚIE va face Biroul Taxe și Impozite din cadrul instituție, care va funcționa doar în intervalul 08.00 – 13.00, în ambele zile. În această perioadă, impozitele și taxele locale, precum și amenzile contravenționale pot fi achitate și online, variantă rapidă și sigură: www.ghiseul.ro, atât pentru persoanele fizice, cât și pentru cele juridice. Pentru plăţile efectuate online, cu cardul, prin intermediul internetului la adresa www.ghiseul.ro secţiunea Primăriei Orașului Mioveni şi prin intermediul POS-urilor, contribuabilii nu datorează comision.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp