![Circulație reluată acum pe Valea Oltului! Anunțul CNAIR! 1 Valea Oltului](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/Valea-Oltului-150x150.webp)
Intervenție de urgență în această dimineață a pompierilor în apropierea a trei secții de votare după ce un cetățean a alertat prin 112 că se simte un miros puternic de gaze. Din primele informații, la fața locuui s-au deplasat pompierii pentru a verifica cele sesizate, iar din fericire, nu a fost vorba despre o scurgere de gaze, ci au fost probleme cu canalizarea.
„În mun. Constanța, pompierii au fost sesizați cu privire la faptul că în proximitatea a trei secții de votare se simte miros de gaz. S-au deplasat de urgență și au constatat că nu este niciun pericol, fiind de fapt o problemă cu canalizarea. Procesul de vot nu a fost afectat” potrivit MAI.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp