![Șocant! Bătrâni terorizați de propriul fiu! Ce a pățit bărbatul? 1 batran](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/batran-150x150.jpg)
Motociclist mort în urma unui accident de circulație. Bărbatul de pe motor, în vârstă de 49 de ani din Poienarii de Muscel, a fost lovit de un Duster care nu ar fi acordat prioritate de trecere, la ieșirea dintr-o incintă în drumul public, pe strada Grigore Alecsandrescu.
În urma evenimentului rutier, motociclistul, în vârstă de 46 de ani, a decedat.
Polițiștii Biroului Rutier Câmpulung efectuează cercetarea la fața locului, iar verificările continuă pentru stabilirea tuturor împrejurărilor în care s-a produs evenimentul rutier.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp