![În stare critică, după ce a fost lovit de mașina poliției! S-a întâmplat pe trecerea de pietoni! 1 intervine SMURD](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/intervine-SMURD-150x150.webp)
Cursa pentru calificarea în playoff-ul Ligii Naționale de Baschet masculin continuă la Pitești Arena. Sâmbătă, de la ora 18:00, FC Argeș dă piept cu CSO Voluntari, una dintre cele mai puternice echipe ale campionatului.
Formația noastră încearcă să își continue invincibilitatea în noua arenă, căutând al patrulea succes consecutiv.
Bilete pentru duelul din weekend sunt disponibile pe www.biletesmart.ro/pitesti și la Casieria sălii (Strada Basarabia 35).
Împreună pentru Pitești!
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp