
Pitești: Blocuri de locuințe sociale alimentate cu energie electrică! Anunțul primăriei!
Obiectivul de investiții „Alimentare cu energie electrică blocuri locuințe sociale, Pitești, Blevardul Petrochimiștilor, km. 5” a fost recepționat. Lucrările finanțate prin investiția municipalității piteștene au fost executate în vederea branșării unui număr de 90 de consumatori, locuitori din zona Coremi – Socomar (blocul de locuințe sociale COREMI), care primiseră notificări de la societatea privată ce le asigura furnizarea energiei electrice că aceasta va fi sistată, deoarece nu vor mai prelungi contractele.
CITEȘTE ȘI: IMAGINI EXCLUSIVE CU ARGEȘ MALL! LUCRĂRILE SUNT FOARTE AVANSATE!
Valoarea lucrărilor a fost de 507.329 lei inclusiv TVA, acestea fiind executate de SC BEST ELECTRO INSTAL 2005 SRL, după cum urmează:
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
