![Aventură nocturnă, sfârșită tragic! Trei minori au ajuns la spital după ce au furat mașina părinților! 6 o ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/o-ars-150x150.webp)
Pitești: Spectaculos ce se întâmplă în Nord! Anunțul a fost făcut!
„Parteneriatul într-o comunitate este benefic pentru fiecare parte. Astfel, pe lângă dezvoltarea unor afaceri sau servicii, la Pitești, investitorii au oferit locuitorilor din zona în care s-au localizat, de exemplu, locuri de joacă modernizate: în parcul Făget – Trivale, în strada Anghel Saligny – Prundu, pe strada Gîrlei – Găvana!”, este anunțul primarului Cristian Gentea.
CITEȘTE ȘI: ARGEȘ MALL! TOATE MAGAZINELE ȘI RESTAURANTELE AICI! LISTA COMPLETĂ!
„Cu sprijinul Square 7 Properties, în zona Nord, strada Gheorghe Țițeica, locul de joacă de 227 de metri pătrați a fost dotat cu leagăne și mobilier urban de ultimă generație. Mulțumim tuturor pentru implicare!”, a mai adăugat edilul.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp