![Atenție șoferi! Restricții de trafic pe Autostradă! Se circulă pe banda de urgență! 1 autostrada lucrari 1 1](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/autostrada-lucrari-1-1-150x150.jpg)
Într-o discreție fără de seamăn, prefectul Radu Perianu și-a condus ieri, duminică, pe ultimul drum, tatăl trecut la cele veșnice. Virgiliu Perianu a fost inginer la Uzina Dacia și era extrem de respectat de comunitatea în care a trăit.
CITEȘTE ȘI: ATENȚIE ȘOFERI! TRAFIC RESTRICȚIONAT PE A1! AFLĂ PÂNĂ CÂND!
Prefectul Perianu a ales discreția și intimitatea și nu a făcut public nefericitul eveniment. Virgiliu Perianu a decedat vineri, la 78 de ani, și a fost condus pe ultimul drum duminică, fiind înmormântat la Cimitirul Sfântul Gheorghe.
Redacția Obiectiv de Argeș transmite sincere condoleanțe prefectului Radu Perianu și este alături de familia îndoliată!
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp