![Descoperire de ultim moment! Metoda miraculoasă pentru HIV! Scapi cu doar două înțepături! 1 2000x1300 images aidsmap vaccine](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/2000x1300-images-aidsmap-vaccine-150x150.webp)
Primăria Câmpulung și-a schimbat înfățișarea de 1 Decembrie! Primarul Elena Lăsconi a anunțat din timp că nu va organiza niciun fel de manifestare dedicate zilei de 1 Decembrie în orașul de la poalele Mateiașului.
Surpriza a venit cu aceste proiecții cu tricolorul pe cele două clădiri din Câmpulung, Primărie și Casa de Cultură “Tudor Mușatescu”.
De asemenea a mai fost arborat un steag mare primit sponsorizare ce a fost amplasat cu catargul vis a vis de primărie, iar primarul Elena Lăsconi a mai anunțat că anul viitor în peisaj vor mai apărea alte două steaguri unul cu stema Câmpulungului și cel de-al doilea cu Uniunea Europeană.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp