Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook sau pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului
![VIDEO: Un cal, un pod și o comunitate de eroi! Povestea care va rămâne în inimile oamenilor pentru mult timp! 2 cal pe pod](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/cal-pe-pod-150x150.webp)
Piteștiul are unul dintre cele mai ieftine orașe la nivel național, privind transportul în comun! Conform analizei efectuate la nivel național cu privire la transportul public în comun, municipiul Pitești are cel mai mic tarif al unei călătorii integrate pe bază de bilet. Prețul de 2,5 lei/persoană/călătorie este valabil atât pentru cursele efectuate pe raza orașului, cât și pentru zona metropolitană.
Biletele de călătorie Publitrans pot fi procurate de la:
CITEȘTE ȘI: PROBLEME LA FC ARGEȘ! CONTRACTUL LUI CROITORU VERIFICAT DE FRF LA CEREREA DIRECTORULUI BURCHEL!
Programul de circulație al mijloacelor de transport public este afișat atât pe site-ul operatorului Publitrans 2000 S.A https://www.publitrans2000.ro, cât și în stațiile de autobuz.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook sau pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp