![Vremea o ia razna! România, între caniculă și furtuni! Zonele cu cod galben de ploi! 1 vijelii canicula](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/vijelii-canicula-150x150.webp)
Primarul comunei Budeasa, anunț important pentru locuitori!
În atenția locuitorilor din satul Calotești, Aleea Primăverii! Începând de mâine, în intervalul orar 08:30-16:00, circulația rutiera va fi oprită pe Aleea Primăverii pentru efectuarea lucrărilor de canalizare; restricția de circulație nu se va aplica în weekend!
În caz de urgență, cetățenii pot folosi ruta ocolitoare Zărnești-Budeasa; Vă mulțumim pentru înțelegere!
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp