![Grupele FC Argeș desființate peste noapte! Zeci de copii au rămas pe drumuri! Părinții se revoltă! 1 fc arges grupe desfiintate](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/fc-arges-grupe-desfiintate-150x150.webp)
Deşi este ocupat până peste cap cu punerea la punct a detaliilor legate de Zilele Oraşului Mioveni, sărbătoare care va avea loc în perioada 8-14 august, primarul Ion Georgescu îşi face timp să se ocupe şi de fotbalul local. Cu Iordan Eftimie la conducerea băncii tehnice, CS Mioveni va miza pe tineri în noul seon competiţional, strategie care este gustul lui Ion Georgescu. Fără un obiectiv anume pentru sezonul următor, CS Mioveni este obligată să câştige toate meciurile de pe teren propriu, cum afirmă edilul oraşului constructorului de maşini.
http://www.youtube.com/watch?v=gajpXFkuMjs
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp