![Șocant! Bătrâni terorizați de propriul fiu! Ce a pățit bărbatul? 1 batran](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/batran-150x150.jpg)
Râul Târgului din Câmpulung pe post de bază agrement. Chiar dacă este interzis acest lucru, copiii și tinerii o fac mai ales când temperaturile cresc foarte mult în termometre.
De multe ori se întâmplă incidente, unele dintre ele ducând la pierderi de vieți omenești. Astăzi un copil de 8 ani era să se înece în albia râului Târgului în zona străzii I.C Brătianu.
Din fericire copilul de 8 ani a fost scos din apă la timp, acesta fiind conștient și stabil.
La fața locului s-a deplasat un echipaj Smurd de prim ajutor calificat de la Detasamentul Câmpulung.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp