![Atenție șoferi! Scumpiri fără precedent pentru asigurările auto! Cât au ajuns să coste? 1 rca 1 1](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/rca-1-1-150x150.webp)
După ce a reuşit eventul în sezonul 2010-2011, CS Rucăr s-a mulţumit în utlumul sezon competiţional din Liga a IV-a să dea golgheterul competiţiei. Conform ierarhiei întocmite de AJF Argeş, cel mai bun marcator din campionatul judeţean de fotbal, în sezonul 2011-2012, a fost Marius Ion ( CS Rucăr), cu 37 de goluri. Podiumul golgheterilor este completat de Florin Tănase (DLR Piteşti)- 30 de goluri şi Ionuţ Biceanu (FC Dănuţ Coman)- 24 de goluri.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp