
S-au pus în vânzare biletele pentru meciul cu FC Argeș – Dinamo!
Fanii baschetului piteștean au ocazia să își întâlnească favoriții, la scurtă distanță de meciul de debut al Ligii Naționale, încheiat cu victoria categorică a vulturilor alb-violeți, în fața Sibiului. Miercuri, 8 octombrie, cu începere de la ora 19:00, FC Argeș se duelează cu Dinamo București, într-un derby al începutului de campionat.
CITEȘTE ȘI: Vești proaste! Cine sunt bugetarii care pierd o minivacanţă? Nu te-ai fi așteptat la așa ceva!
Ambele formații au debutat cu succese stagionale, iar miza pentru jocul de săptămâna viitoare este una mare. Biletele sunt disponibile pe www.biletesmart.ro, dar și la Casieria Pitești Arena, după următorul program: vineri (03 octombrie – 10:00-13:30), luni (06 octombrie, 10:00-16:00), marți (07 octombrie, 10:00-16:00), miercuri (08 octombrie, 12:00-19:15).
Fii parte a poveștii alb-violete! Hai la meci!
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
